türk sohbet

Türkçe Sohbet

Mobil Chat Uygulamaları

Sanal mağaza marketlerden hemen mobil sohbet uygulamamızı ücretsiz olarak cihazınıza indirin.

Sık Sorulan Sorular

Sizden gelen en çok sorulara web sayfamız üzerinden genel bilgilendirme amaçlı destek olabilmek için sıkça sorulan sorular bölümüne yöneticilere en çok sorulan soruları ve cevaplarını paylaşmaktayız. Bilgi paylaşdıkça çoğalır, bu konuda hiç çekinmeden kanal yetkilileri ve sunucu yöneticileri ile kontak kurabilirsiniz. Her zaman ilk tercih olarak bizi seçtiğiniz için teşekkürler.
Mobil ve web üzerinden kullanmış olduğunuz kayıtsız rumuzu şifreleyerek, sisteme tanıtmak için üst menüye tıklayarak 'Nickimi Kaydet' butonuna basmanız halinde karşınıza çıkan ekstra panele nick şifrenizi ve mail adresinizi yazarak başarılı bir şekilde kayıt işlemi yapabilirsiniz.

Nick şifreleme komutu; /nickserv register şifre adres@email.com

Hayır. Sitemizde ücretsiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir kota yada sınırlandırma da yoktur, yazılı ve üyeliksiz olarak günün tüm saatleri canınız ne zaman isterse giriş yaparak, muhabbet keyfi yapabilirsiniz.
Sitemize farklı bir nick ile bağlanıp #Operhelp kanalından destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu konuda yetkili yöneticilerimiz sizlerin sorununuza en kısa sürede çözüm sağlayacaktır.
Nickinizi başka bir nicke linklemek yada eklenen linki silmek veya nickinize linki olan diğer rumuzları görmek için yandaki komutlar üzerinden hareket edebilirsiniz.

/nickserv link nick (Link ekler)

/nickserv unlink nick (Siler)

/nickserv listlinks (Link Listesini Listeler)

Evet. Sitemiz 18 yaş ve üstü kullanıcılar için geçerlidir. Reşit olmayan bireylere asla önermiyoruz.
Bu konuda sistem içinde geçirdiğiniz süre, yani online durumuz ve sohbet akışı üzerinden sunucuya olan katkınız doğrultusunda zaman içerisinde üst yönetime girmeye hak kazanabilirsiniz. Bilgi, plaforma olan ilginiz ve tüm becerileriniz akabinde adım adım yükselebilirsiniz.
istanbul sohbet

canlı sohbetTürkiye'nin En Iyi Sohbet ve Chat Odaları